O nás

Od kdy?

V roce 2013 vznikla myšlenka obou instruktorek spojit svou činnost (poradenství pro nastávající rodiče a rodiče malých dětí), kterou prováděly od Kopřivnice přes Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí až po Vsetín včetně přilehlých vesniček. Na konci roku 2014 vzniká centrum všech činností ve Frenštátě pod Radhoštěm, přímo na náměstí, tedy naše Harmonie – centrum pro psychomotorický vývoj. Jak z názvu vyplývá, chceme vytvořit oázu, kde bude dětem i rodičům příjemně a také místo, kam si rodiče mohou přijít pro radu i povzbuzení při jejich nelehkém úkolu rodičovském.

Proč?

V průběhu naší více než 10-leté praxe jsme pracovaly s mnoha dětmi, s některými už po narození a obě dobře víme, že děti někdy nejsou správně stimulovány buď tak, že se nedostatečně pohybují, nebo naopak jsou přetěžovány nesprávnou manipulací, používáním nesprávných pomůcek, atd. Největší zádrhele nastávají v období mezi šestinedělím a šestým měsícem. Ty mají potom vliv na další vývoj dětí.

Jaký máme cíl?

Chceme svojí každodenní činností oslovit co nejvíce rodičů a pomoci jim najít správnou cestu pro splnění správného psychomotorického vývoje jejich ratolesti. Rády bychom, aby se na této cestě děti radovaly, byly v pohodě a jejich rodiče se něco nového naučili.

Instruktorky

Foto

Mgr. Marcela Matyščáková

+420 736 520 556

více informací o Marcele

Foto

Milada Kostrubová

+420 603 898 796

více informací o Miladě

Cvičební prostory

Prostory Frenštát

Centrum Frenštát

Prostory Frenštát

Prostory v Kopřivnici